Сб, 06.06.2020, 15:18
Приветствую Вас Гость | RSS

ЛУГАНСКИЙ АКАДЕМИЧЕСКИЙ
ОБЛАСТНОЙ РУССКИЙ ДРАМАТИЧЕСКИЙ ТЕАТР

Театральный фестиваль


Фотодневник фестиваля смотрите на странице нашего сайта "НОВОСТИ"

Уважаемые пользователи!

Для увеличения изображения  афиши необходимо по ней кликнуть "мышкой".

Призы фестиваля

Специальным призом жюри отметило женскую актерскую работу актрисы Юлии Уткиной  за роль Анны  в спектакле «Украденное счастье» по пьесе Ивана Франко Сургутского музыкально-драматического театра. Приз  вручен во время закрытия гастролей  Сургутского  музыкально-драматического  театра на Луганщине в ноябре этого года.

«Приз зрительских симпатий» получил спектакль «ЧМО» по пьесе Владимира Жеребцова, Театр 19, город Харьков.

В номинации  «Дебют» приз  Лучшему молодому актеру фестиваля присужден Евгению  Попову – за роль Тихона в спектакле «Гроза» по пьесе Александра Островского Донецкого академического областного русского театра юного зрителя (город Макеевка).

В номинации  «Лучшая работа композитора» приз  за лучшее музыкальное решение спектакля получил Олег Александров за музыкальное оформление спектакля «Дядя Ваня» по пьесе А.П. Чехова Луганского академического областного русского драматического театра.

В номинации «Лучшее пластическое решение» спектакля награждены Анатолий  Яворский и Ольга Тарасенко за спектакль  «Сорочинский ярмарок» по Н.В. Гоголю Луганского областного академического  украинского музыкально-драматического театра.

В номинации «Лучшая работа художника» приз за лучшую сценографию спектакля  «Сорочинский ярмарок» по Н.В. Гоголю Луганского областного академического  украинского музыкально-драматического театра получила Ирина Лубская. 

В номинации «Лучшая мужская роль второго плана» приз за лучшую мужскую роль второго плана получил Андрей Карай – за роли  Кушкина Семена Захаровича и Кушкина Евгения Семеновича в спектакле «Страсти по Торчалову» по пьесе Никиты Воронова Николаевского академического художественного русского драматического театра.

В номинации «Лучшая мужская роль» приз за лучшую мужскую роль присужден Олегу Стефану – за роль Владимира в спектакле «В ожидании Годо» по пьесе Самуэля Беккета, Львовский академический театр имени Леся Курбаса.

В номинации «Лучшая режиссерская работа» приз получил Алексей Кравчук за спектакль «В ожидании Годо» по пьесе Самуэля Беккета Львовского академического театра имени Леся Курбаса.

По окончании конкурсных просмотров жюри приняло решение   Гран-при Открытого областного театрального фестиваля имени Павла Луспекаева «Госпожа Удача»  не присуждать и оставить его в оргкомитете фестиваля.ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ управління культури і туризму облдержадміністрації

«02» лютого 2012 № 36

Зареєстровано у Головному управлінні юстиції у Луганській області

14 лютого 2012 року за № 4/1205

ПОЛОЖЕННЯ

про Відкритий обласний театральний фестиваль

імені Павла Луспєкаєва «Госпожа Удача»

І. Загальні положення

1.1. Відкритий обласний театральний фестиваль імені Павла Луспєкаєва «Госпожа Удача» (далі – Фестиваль) засновано Луганською обласною радою, Луганською облдержадміністрацією та виконавчим комітетом Луганської міської ради.

1.2. Організатором Фестивалю є Комунальна установа «Луганський академічний обласний російський драматичний театр».

1.3. До участі в проведенні Фестивалю можуть залучатися підприємства, установи, організації, а також фізичні особи (за їх згодою).

1.4. Фестиваль проводиться за сприянням Спілки театральних діячів України, театрів м. Луганська та театральної громадськості, Луганської обласної держтелерадіокомпанії.

1.5. Мета Фестивалю – розвиток і популяризація сучасного театрального мистецтва, розширення міжнародних культурних зв’язків і обмін досвідом між театрами та створення театральних традицій Луганщини.

1.6. Завдання Фестивалю: збереження та розвиток традицій репертуарного театру України; обмін досвідом роботи у різних напрямках і стилях театрального мистецтва, формування та зміцнення творчих контактів театрів, драматургів, представників основних театральних професій – акторів, художників, режисерів, театроведів-критиків; сприяння формуванню високої професійної майстерності серед театральних колективів; підтримка професійного театрального мистецтва та індивідуальної творчості, виявлення та визнання талановитої творчої молоді; налагодження і розвиток у перспективі творчих зв’язків між театральними колективами.

ІІ. Учасники Фестивалю

2.1. У Фестивалі можуть брати участь професійні театральні колективи України та інших країн, студентські театри, театри-студії, антрепризні театри, які представляють вистави, акції, перфоманси з неординарною творчою ідеєю (темою, проблемою, драматургією, простором або способом спілкування з глядачем, жанром «на стику мистецтв», техніки та інш.), яка служить збагаченню театральної мови, розвитку експериментальних, інноваційних форм театрального мистецтва.

2.2. Кожному колективу надається право показу однієї вистави на основній або малій сценах.

ІІІ. Організація Фестивалю

3.1. Для організації та проведення Фестивалю у рік його проведення створюється Організаційний комітет (далі – Оргкомітет) та журі, склад яких затверджується наказом управління культури і туризму Луганської облдержадміністрації. До участі в роботі Оргкомітету залучаються провідні діячі культури і мистецтв, представники засновників Фестивалю, місцевих органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, Комунальної установи «Луганський академічний обласний російський драматичний театр», науковці, а також інші особи.

3.2. Оргкомітет: доводить до відома учасників інформацію про строки та умови проведення Фестивалю, а також форму заявки та необхідні матеріали на участь; затверджує перелік учасників Фестивалю за результатами попереднього розгляду поданих заявок; затверджує програму, дату відкриття і закриття Фестивалю; затверджує символіку, атрибутику Фестивалю, зразки інформаційно-рекламної продукції; організовує роботу прес-центру протягом фестивальних днів; вносить пропозиції щодо внесення змін до Положення про Фестиваль.

3.3. Оргкомітет може запрошувати представників відомих у світі театральних колективів або окремих видатних діячів театрального мистецтва України та інших країн світу як гостей Фестивалю.

3.4. Оргкомітет працює на громадських засадах та самостійно визначає порядок своєї роботи.  

ІV. Порядок проведення Фестивалю

4.1. Фестиваль проводиться один раз на два роки у м. Луганську.

4.2. Для участі у Фестивалі подається заявка.

4.3. До заявки на участь у Фестивалі додаються: інформація про склад делегації; анотація вистави, яку буде представлено на Фестивалі з відеозаписом; довідка про театральний колектив; фотографії та інша друкована продукція, яка відображає представлені на Фестивалі творчі роботи. Заявки на участь у Фестивалі з усіма необхідними матеріалами надсилаються в строки, визначені Оргкомітетом, до Комунальної установи «Луганський академічний обласний російський драматичний театр» за адресою: 91055, м. Луганськ, вул. Коцюбинського, 9а, телефон/факс (0642) 53-40-31, 53-52-70, e-mail: lordt@net.lg.ua

4.4. Програма Фестивалю передбачає: урочисту церемонію відкриття Фестивалю; показ вистав, окремих уривків з вистав; проведення майстер-класів, прес-конференцій; урочисту церемонію закриття Фестивалю.

4.5. У рамках фестивалю можуть проходити тематичні вечори, присвячені театральним колективам, видатним діячам театрального мистецтва, а також екскурсії для учасників.

4.6. Показ вистав здійснюється привселюдно на сценах театрів м. Луганська

4.7. Організатор з дозволу учасників може здійснювати фото-, відеозйомку, аудіозапис фестивальних робіт з метою використання надалі цих матеріалів для виготовлення інформаційно-рекламної продукції, відтворення через засоби масової інформації.

V. Відзнаки Фестивалю

5.1. За підсумками фестивальних показів журі Фестивалю визначає переможців та присуджує дипломи та відзнаки за основними номінаціями Фестивалю: гран-прі Фестивалю «Госпожа Удача»; краща робота режисера; краща чоловіча роль; краща чоловіча роль другого плану; краща робота художника; краще пластичне рішення; краща робота композитора; приз «Дебют»; приз «Мужність»; приз глядацьких симпатій.

5.2. Лауреати Фестивалю визначаються за основними та заохочувальними номінаціями рішенням журі.

5.3. Оргкомітет Фестивалю за погодженням з журі може нагороджувати переможців та учасників Фестивалю спеціальними призами, пам’ятними знаками, відзнаками та іншими подарунками.

5.4. Громадські та інші організації мають право за власний рахунок встановлювати спеціальні призи, нагороди та премії учасникам Фестивалю за погодженням з Оргкомітетом.

VІ. Фінансування Фестивалю

6.1. Фінансування Фестивалю здійснюється за рахунок: асигнувань, передбачених управлінню культури і туризму Луганської облдержадміністрації в обласному бюджеті на відповідні роки; інших джерел, не заборонених чинним законодавством.

6.2. Витрати, пов'язані з проїздом учасників до м. Луганська та в зворотний бік, здійснюються за власний рахунок.

6.3. Витрати, пов'язані з перебуванням учасників на Фестивалі (проживання, оренда транспортних засобів, технічного обладнання, сцен театрів для показу фестивальних робіт, друкована та інформаційна продукція, підготовка театральних постановок та інші витрати), здійснюються за рахунок засновників Фестивалю, організатора та інших джерел, не заборонених чинним законодавством.

Начальник управління культури і туризму облдержадміністрації                                                    І.В.Григор’єва

ЗАЯВКА

НА УЧАСТЬ У ВІДКРИТОМУ ТЕАТРАЛЬНОМУ ФЕСТИВАЛІ

ІМЕНІ ПАВЛА ЛУСПЄКАЄВА «ГОСПОЖА УДАЧА»

Назва театрального колективу__________________________________________

Країна, яку представляють на Фестивалі__________________________________

П. І. Б. керівника _____________________________________________________

П. І. Б. головного режисера_____________________________________________

П. І. Б. режисера - постановника_________________________________________

Просимо Вашого дозволу на участь у Відкритому театральному фестивалі 

імені Павла Луспєкаєва «Госпожа Удача»  

Пропонується відеозапис вистави під назвою______________________________

Постановку здійснено за оригінальним сюжетом___________________________

Автора______________________________________________________________

Вперше постановку здійснено (показано)___________________у_________році

У постановці приймають участь _______________________акторів (число осіб)

П. І. Б. провідних артистів______________________________________________

Погоджуємось на перегляд і оцінку постановки Оргкомітетом Фестивалю,

погоджуємось на демонстрацію відеозапису постановки,

дозволяємо використання його у якості реклами Фестивалю

та для безкоштовного розповсюдження серед учасників Фестивалю.

Контактні дані представника колективу__________________________________

П. І. Б._______________________________________________________________

Юридична адреса_____________________________________________________

Телефони____________________________________________________________

Електронна пошта____________________________________________________

Стисла інформація про театр для рекламних анонсів __________________________________________________________________________________________________________________________________

Підтверджуємо, що з умовами Положення Фестивалю ознайомлені.

Дата_________________________

Підпис_______________________

Меню сайта
Форма входа
Поиск
Календарь
«  Июнь 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Архив записей
Наш опрос
Оцените мой сайт
Всего ответов: 1037
Мини-чат
200
Друзья сайта
 • Официальный блог
 • Сообщество uCoz
 • FAQ по системе
 • Инструкции для uCoz
 • Статистика

  Онлайн всего: 1
  Гостей: 1
  Пользователей: 0
  Луганский академический областной русский драматический театр © 2020
  Проект создан при участии Daniil Volgiy